Padaliniai

Dėmesio!

Mūsų ugniasienė (Firewall) gali blokuoti el. laiškus, neatitinkančius tam tikrų saugumo reikalavimų, kartais neįspėjant apie tai nei siuntėjo, nei gavėjo. Todėl, jei laukiate atsakymo ilgiau nei keletą dienų, maloniai prašome kreiptis į mus kotaktuose nurodytais telefonais.

Pagrindiniai SPAM filtro reikalavimai yra tokie:

·         siuntėjas arba jo naudojamas serveris neturėtų būti patekęs į didžiausius juoduosius sąrašus (pvz.: bl.spamcop.net, pbl.spamhaus.org)

·         siuntėjo serveris turi atitikti pagrindinius SMTP (www.ietf.org) standarto reikalavimus (korektiškas reversas, prisistatymas ir pan.)

·         prie laiško neturi būti prisegtų vykdomųjų failų arba archyvų (.exe, .rar, .zip). 

Administracijos skyrius

Kristina Kepsnytė Bugaitienė
UAB "BOD Group" direktorė
Tel. (+370 5) 263 67 67
Mob.tel.: (+370) 614 922 67
Faksas (+370 5) 263 87 76
kristina@bod.lt
Ieva Raškauskienė
Personalo direktorė
Tel. (+370 5) 263 87 71
Faksas (+370 5) 263 87 76
ieva@bod.lt
Aušra Vinckienė
Nekilnojamojo turto plėtros ir vystymo direktorė
Mob: (+370) 698 54971
Faksas (+370 5) 211 33 69
ausra.vinckiene@bod.lt
Aurelijus Šapranauskas
Projektų vadovas
Tel. (+370 5) 263 87 77
Mob: (+370) 620 39 317
Faksas (+370 5) 263 87 76
aurelijus.sapranauskas@bod.lt
Auksė Denafienė
Biuro vadovė
Tel. (+370 5) 263 87 71
Mob. (+370) 620 97 294
Faksas (+370 5) 263 87 76
aukse.denafiene@bod.lt
Gabrielė Antanaitytė
Administratorė
Tel. (+370 5) 263 87 74
Mob. (+370) 686 10338
Faksas (+370 5) 263 87 76
Gabriele.Antanaityte@bod.lt office@bod.lt

Personalo skyrius

Ieva Raškauskienė
Personalo direktorė
Tel. (+370 5) 263 87 71
Faksas (+370 5) 263 87 76
ieva@bod.lt
Augustė Žilinskaitė
Personalo vadybininkė
Tel. (+370 5) 263 87 71
Faksas (+370 5) 263 87 76
auguste.zilinskaite@bod.lt

Pardavimų ir rinkodaros skyrius

Lina Didžbanytė – Valiaugienė
Projektų vadovė
Tel.: +370 5 263 87 66
Mob. tel.: (+370) 616 966 06
Faksas (+370 5) 263 87 76
lina.valiaugiene@bod.lt
Meda Pyragaitė
Projektų vadovė
Mob. (+370) 611 41 282
Faksas (+370 5) 263 87 76
meda.pyragaite@bod.lt
Siuzana Bagdasarian
Projektų vadovė
Mob. (+370) 613 79 870
Faksas (+370 5) 263 87 76
siuzana.bagdasarian@bod.lt
Vytautas Juozapavičius
Projektų vadovas
Mob. (+370) 698 70077
vytautas.juozapavicius@bod.lt

Dizaino skyrius

Tomas Liutkevičius
Vyr. Dizaineris
Tel. (+370 5) 263 87 67
Faksas: (+370 5) 263 87 76
dizainas@prior.lt
Jonas Serapinas
Dizaineris
Tel. (+370 5) 263 87 67
Faksas: (+370 5) 263 87 76
jonas@bod.lt
Andrius Balvočius
Dizaineris
Tel. (+370 5) 263 87 77
Faksas (+370 5) 263 87 76
andrius.balvocius@bod.lt

IT skyrius

Daumantas Cibulskis
Vyr. IT specialistas
Tel. (+370 5) 263 87 77
Mob: (+370) 616 89 250
Faks: (+370) 526 387 76
daumantas.cibulskis@cdw.lt it@bod.lt
Almantas Skarbalius
IT specialistas
Mob: (+370) 612 802 80
Faks: (+370) 526 387 76
almantas.skarbalius@cdw.lt it@bod.lt

Pirkimų ir logistikos skyrius

Giedrius Bražiūnas
Pirkimų vadovas
Tel. (+370 5) 2638777
Mob. tel. (+370) 688 75 455
giedrius.braziunas@bod.lt
Vilius Aleknavičius
Pirkimų ir logistikos vadybininkas
Tel. (+370 5) 2638777
Mob. tel. (+370) 610 09 712
Faksas (+370 5) 263 87 76
vilius.aleknavicius@bod.lt

Gamybos skyrius

Violeta Adomėnienė
Gamybos vadybininkė
Tel. (+370) 65029413
budintys@bod.lt

Sandėlys

Raimondas Velička
Sandėlio vadovas
Tel. (+370) 614 600 15
raimondas.velicka@solitek.eu

Finansų skyrius

Laima Usavičienė
UAB "BOD Group" vyr. finansininkė
Tel. (+370 5) 235 70 45
Faksas (+370 5) 263 87 76
laima@bod.lt
Irena Šlepikienė
UAB „BOD Group“ buhalterė
Tel. (+370 5) 263 87 78
Faksas (+370 5) 263 87 76
Irena.Slepikiene@bod.lt
Jurgita Kaltenienė
UAB „BOD Group“ apskaitininkė
jurgita.kalteniene@bod.lt
Giedrė Keršienė
UAB „BRD“ vyr. finansininkė
Tel. (+370 5) 263 87 44
Faksas (+370 5) 263 87 76
giedre.k@bod.lt
Loreta Lukšienė
UAB „BRD“ buhalterė
Tel. (+370 5) 219 07 30
Faksas (+370 5) 263 87 76
loreta@bod.lt
Daiva Kardašienė
UAB „BRD“ buhalterė
daiva.kardasiene@bod.lt

BOD Group atstovybė Latvijoje (Rygoje)

Andrejs Mlijevskis
UAB "BOD Group" atstovybės Latvijoje vadovas
Tel. (+371) 6710 31 70
Mob. (+371) 266 682 20
Fax. (+371) 6710 31 71
andrejs@bodgroup.lv
Ieva Eglite
Projektų vadovė
Tel. (+371) 6710 31 70
Mob. (+371) 202 229 48
Fax. (+371) 6710 31 71
ieva@bodgroup.lv